Wizytówka Google
Moja Firma

Buduj swój wizerunek online

Wizytówka Google Moja Firma pozwoli Ci w profesjonalny i atrakcyjny dla klientów sposób zaprezentować Twoją firmę w sieci – publikuj zdjęcia, oferty, najważniejsze dane. Dzięki temu łatwiej będzie można znaleźć Twój biznes w wyszukiwarce i na Mapach Google. Taka wizytówka to łatwiejszy kontakt z Tobą.

Na dedykowanym profilu wizytówki w łatwy sposób zaprezentujesz czym zajmuje się Twoja firma, jakie produkty i usługi oferujesz. Przede wszystkim jednak ułatwisz i umożliwisz klientom szybszą interakcję z Tobą –bezpośrednia wiadomość, adres, założenie rezerwacji, wyznaczenie trasy, czy przejście na stronę www to tylko niektóre z możliwości kontaktu.

Osoby odwiedzające profil Twojej firmy będą mogły również zobaczyć opinie dotychczasowych klientów lub dotrzeć do Twoich profili w mediach społecznościowych. A Ty w tym czasie na bieżąco możesz śledzić statystyki tych wizyt.

Korzyści

Wyświetlanie informacji o firmie

Szybka interakcja z klientem

Wyświetlanie nad wynikami wyszukiwania

Zwiększone zaangażowanie kllientów

Statystyki

Wizytówka umożliwia dostęp do szczegółowych statystyk na temat firmy (np. przy użyciu jakich fraz dany biznes był najczęściej wyszukiwany w sieci)

Chcesz zacząć korzystać z Google Moja Firma?

Powrót do góry