O nas

Kim jesteśmy?

Misją naszej firmy jest dostarczenie najwyższej jakości usług w zakresie budowania wizerunku w sieci. Posiadamy rekomendację Google StreetViewTrusted. Oferujemy usługi na międzynarodowym poziomie, dzięki czemu zaufało nam już kilkanaście tysięcy klientów. Cube Online Services to agencja z siedzibą w Warszawie, ale działamy dla firm w całej Polsce!

Nasza działalność koncentruje się na usługach z zakresu marketingu online, takich jak: wirtualny spacer oraz obsługa, zarządzanie i optymalizacja wizytówki Google Moja Firma, obsługa Social Media.

Powstaliśmy i działamy z myślą o lokalnych biznesach, które potrzebują pomocy w zakresie marketingu online. Koncentrujemy się na budowaniu Twojego wizerunku w sieci tak, aby klienci szukający lokalnych usług mogli szybko i łatwo odnaleźć Twój biznes.

#

Co nas wyróżnia?

 

Oprócz profesjonalnego podejścia do każdego realizowanego projektu, niezwykle ważne jest dla nas również najwyższy poziom obsługi i kompleksowe wsparcie dla firm, z którymi współpracujemy. Dbamy o to na każdym etapie naszych działań bo zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem i codzienną motywacją!

Cube Online Services to przede wszystkim ludzie z pasją, którzy z pełnym zaangażowaniem starają się znaleźć najlepsze rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Google Moja Firma

Dzięki naszej optymalizacji wizytówki Google Moja Firma możesz w łatwy sposób dotrzeć do potencjalnych klientów.

Zdjęcia Panoramiczne

Pozwól innym wejść do wnętrza swojego lokalu bez konieczności wychodzenia z domu.

Porady ekspertów

Wyspecjalizowany zespół obsługi klienta w profesjonalny sposób pomoże Ci budować Twój wizerunek w sieci

Widoczność w sieci

Przekonaj się, że nasze działania mają wpływ na Twoją widoczność w sieci.

Klienci, którzy nam zaufali

Masz pytania? Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo.

Powrót do góry