Nasze Usługi

Wizytówka Google Moja Firma

Dzięki naszej optymalizacji wizytówki Google Moja Firma możesz w łatwy sposób dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów.

Zobacz więcej

Wirtualny Spacer

Dzięki wirtualnemu spacerowi klienci mogą odwiedzić Twój lokal bez konieczności wychodzenia z domu.

Zobacz więcej

Social Media

Dzięki indywidualnej strategii komunikacyjnej w Social Media nawiążesz trwałe relacje ze swoimi klientami i dotrzesz do nowych odbiorców

Zobacz więcej

Wizytówka Google Moja Firma

Wizytówka Google Moja Firma pozwoli Ci w profesjonalny i atrakcyjny dla klientów sposób zaprezentować Twoją firmę w sieci – publikuj zdjęcia, oferty, najważniejsze dane. Dzięki temu łatwiej będzie można znaleźć Twój biznes w wyszukiwarce i na Mapach Google. Taka wizytówka to łatwiejszy kontakt z Tobą.

Na dedykowanym profilu wizytówki w łatwy sposób zaprezentujesz czym zajmuje się Twoja firma, jakie produkty i usługi oferujesz. Przede wszystkim jednak ułatwisz i umożliwisz klientom szybszą interakcję z Tobą –bezpośrednia wiadomość, adres, założenie rezerwacji, wyznaczenie trasy, czy przejście na stronę www to tylko niektóre z możliwości kontaktu.

Osoby odwiedzające profil Twojej firmy będą mogły również zobaczyć opinie dotychczasowych klientów lub dotrzeć do Twoich profili w mediach społecznościowych. A Ty w tym czasie na bieżąco możesz śledzić statystyki tych wizyt.

Nie wiesz, jak to zrobić?          

Bez obaw! Jesteśmy po to, by Ci pomóc – rozpoczniemy od przeprowadzenia audytu obecności Twojego biznesu w sieci pod kątem profilu Google Moja Firma oraz zajmiemy się jego optymalizacją i usprawnieniem.

Wszystkie podejmowane przez nas działania są prowadzone według standardów Google z wykorzystaniem odpowiednich metod m.in. LongTail oraz Keywordpositioning.

Posiadanie wizytówki Google Moja Firma nie jest zbędnym dodatkiem – to konieczność, jeśli chcesz, aby więcej klientów poznało Twoją działalność.

CHCĘ WIEDZIEĆ
WIĘCEJ

Wirtualny Spacer

Wirtualny Spacer to nowoczesna forma prezentacji firmy w Internecie. Zaproś potencjalnych klientów do swojego biznesu online.

Dzięki widoczności na Mapach Google i wizytówce Google Moja Firma zwiększysz wiarygodność Twojej firmy oraz wzmocnisz jej wizerunek w sieci.

Umieść Wirtualny Spacer na swojej stronie internetowej i w mediach społecznościowych i spraw, by Twoja firma wyróżniała się na tle konkurencji!

Jako rekomendowana agencja Google StreetViewTrusted świadczymy usługi najwyższej jakości. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie naszych specjalistów. Nasi fotografowie również posiadają rekomendację Google StreetViewTrusted, dzięki czemu wykonywane zdjęcia spełniają standardy Google. Używamy najwyższej klasy narzędzi cyfrowych, przez co wykonywane fotografie są wysokiej jakości.

Sprawdź nasze realizacje i już dziś pomyśl o przyszłości Twojego biznesu.

WIĘCEJ INFORMACJI

Social Media

Media Społecznościowe stanowią obecnie jeden z najistotniejszych kanałów pozyskiwania nowych klientów. Ponad 72% Polaków aktywnie korzysta z Social Media, spędzając w serwisach społecznościowych niemal dwie godziny każdego dnia.
Indywidualna strategia komunikacji, dostosowana do potrzeb Twojej firmy pomoże Ci zbudować atrakcyjny wizerunek marki, zbudować trwałe relacje z klientami oraz dotrzeć do nowych odbiorców.

Nasi klienci mogą liczyć na pomoc indywidualnego opiekuna, który pomoże Twojej firmie wyznaczyć cele biznesowe oraz dobrać odpowiednie narzędzia, by je osiągnąć. Nasi specjaliści zaopiekują się obecnością Twojej firmy na Facebooku oraz Instagramie, czyli najpopularniejszych platformach społecznościowych w Polsce, które łącznie gromadzą już niemal 30 milionów profili aktywnych użytkowników.

CHCĘ WIEDZIEĆ
WIĘCEJ

Masz pytania?

Powrót do góry