Wirtualny Spacer

Wirtualny Spacer to nowoczesna forma prezentacji firmy w Internecie. Zaproś potencjalnych klientów do swojego biznesu online.

Dzięki widoczności na Mapach Google i wizytówce Google Moja Firma zwiększysz wiarygodność Twojej firmy oraz wzmocnisz jej wizerunek w sieci.

Umieść Wirtualny Spacer na swojej stronie internetowej i w mediach społecznościowych i spraw, by Twoja firma wyróżniała się na tle konkurencji!

Jako rekomendowana agencja Google StreetViewTrusted świadczymy usługi najwyższej jakości. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie naszych specjalistów. Nasi fotografowie również posiadają rekomendację Google StreetViewTrusted, dzięki czemu wykonywane zdjęcia spełniają standardy Google. Używamy najwyższej klasy narzędzi cyfrowych, przez co wykonywane fotografie są wysokiej jakości.

Korzyści

Lepsze wyniki wyszukiwania

Wirtualny spacer w mediach społecznościowych

Możliwość zaprezentowania wnętrza Twojej firmy

Zwiększone zaangażowanie

Jak przygotować lokal do Wirtualnego Spaceru?

To nic trudnego! Wystarczy kilka prostych kroków:

Planuj

Przygotuj wnętrze swojej firmy tak, jak chciałbyś, aby była oglądana w Internecie. Pamiętaj, że zdjęcia uchwycą każdy szczegół!

Zostań swoim… klientem

Wyobraź sobie, że jesteś klientem i zastanów się, co z jego perspektywy jest ważne przy kontakcie z Twoim biznesem.

Zadbaj o estetykę

Uporządkuj wnętrze swojej firmy. Ukryj przewody i niepotrzebne przedmioty – niech panuje tu ład, harmonia i niech wszystko lśni! Uporządkowana przestrzeń zawsze wygląda na bardziej przyjazną i większą, zwłaszcza w obiektywie aparatu.

Pamiętaj o logo

Promuj swoją markę i produkty zawsze tam, gdzie jest to możliwe - umieść swoje logo na widocznych ekranach telewizyjnych lub komputerowych, wystawach sklepowych itp. Niech dane wnętrze od razu kojarzy się z Twoją firmą!

Nie ujawniaj wszystkiego

Poproś fotografa o rozmycie wszelkich poufnych informacji lub obszarów, których nie chcesz przedstawiać ze względów bezpieczeństwa (np. wyjścia pożarowe, prywatne biura, skrytki itp.).

Zadbaj o światło

Zapal wszystkie światła, otwórz okna i wymień niedziałające żarówki. Stwórz nastrój, który będzie zapraszał do Twojego wnętrza.

Bez niespodzianek

Poinformuj swój personel o wizycie fotografa, aby każdy mógł się do tego przygotować.

Co dalej?

Krok 1

W ciągu 2-3 dni od opłacenia faktury skontaktuje się z Tobą fotograf w celu umówienia terminu sesji. W tym czasie na adres e-mail wyślemy fakturę zaliczkową.

Krok 2

Sesja zdjęciowa w terminie umówionym z fotografem.

Krok 3

W ciągu 14 dni od publikacji wirtualnego spaceru na Mapach Google otrzymasz na podany adres e-mail link z realizacją.

Krok 4

Możesz usiąść i się zrelaksować obserwując jak zmienia się obecność Twojej firmy w sieci dzięki wirtualnemu spacerowi 360°!

Najczęściej zadawane pytania

Nie, ale sugerujemy, aby sesja odbyła się w spokojniejszej części dnia. Zachowując standardy Google nasz fotograf ocenzuruje wszystkie twarze i numery rejestracyjne.

Wszystko zależy od wielkości lokalu. W małej firmie sesja zajmie około godzinę.

Wirtualny spacer 360° obejmie tylko obszary, które chcesz przedstawić. Będziesz mieć pełną kontrolę nad tym, co jest przedstawione na zdjęciach, a co zostanie usunięte bądź rozmazane.

Prace trwają około 30 dni, w zależności od złożoności sesji. Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 30 dni poprzez e-mail.

Absolutnie nie, chyba że zdecydujesz się na którąś z oferowanych przez nas usług.

Oczywiście. Jeśli dokonasz renowacji Twojej firmy lub będziesz chciał przedstawić sezonową dekorację, możesz w każdej chwili wykonać zdjęcia. Skontaktuj się z nami, gdy będziesz chciał powtórzyć sesję, sprawdzimy, czy będziemy mogli przygotować dla Ciebie promocyjną ofertę.

Chcesz skorzystać z usługi wirtualnego spaceru?

Powrót do góry